ניהול חשבונות לחברות

הנהלת חשבונות לחברות

הנהלת חשבונות מדויקת הינה מאבני היסוד של כל עסק מצליח וכל עסק מחויב לנהל מעקב שוטף אחר הכספים הנכנסים ויוצאים מחשבונו.
הנהלת חשבונות בחברה היא “מרכז העצבים” של העסק והיא נוגעת בכל תחומי הפעילות של החברה: מכירות, גבייה, רכש, תשלום לספקים, תשלום לעובדים תשלומי מיסים ועוד, הכל נרשם בהנהלת החשבונות של החברה.

הנהלת חשבונות של החברה היא דו צידית (כפולה) והרישום בה מחייב מקצועיות ומיומנות. בנוסף, יש להתייחס לכל עסק באופן אישי ולבחון אילו ספרים נוספים עליו לנהל כגון: ספר הזמנות, ספר מטופלים, ספר מלאי וכו’ אי הקפדה של רישום נכון ומלא בספרי הנהלת החשבונות עלול להוביל לפסילת ספרים על ידי רשות המסים.

שירותי הנהלת החשבונות שלנו לחברה כוללים בין היתר:

במסגרת השירות נפיק מאזן בוחן עבור פעילות העסק, אשר יאפשר לכם לבחון את הרווחים/ ההפסדים של העסק באותה תקופה, גם בהשוואה לתקופות קודמות וגם בהשוואה לפעילות הכלכלית בשנה כולה. כמו כן, כחלק מהשירות אנו מקפידים על קיומן של פגישות תקופתיות במסגרתן נעניק הסברים ונענה על שאלות העולות מן הדוחות והמאזנים המוגשים לכם, לצורך הפקת לקחים והתייעלות הפעילות הכלכלית בעסק.

משרד רואי החשבון מאיר שקד ושות’ מעניק שירותי הנה”ח לעסקים רבים: שירותי הנהלת חשבונות בשיטה החד צידית- לעצמאים ולשותפויות וכן שירותי הנהלת חשבונות כפולה, לחברות ומלכ”רים אותן אנו מלווים כבר שנים רבות, אשר מעדיפים להישאר עם שירותינו המקצועיים, על אף גודלן ועמידותן הכלכלית.

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם!