ניהול חשבונות – עבור עסק / תאגיד

הנהלת חשבונות מדויקת הינה מאבני היסוד של כל עסק מצליח וכל עסק מחויב לנהל מעקב שוטף אחר הכספים הנכנסים ויוצאים מחשבונו.

הנהלת חשבונות חד - צידית והנהלת חשבונות כפולה

קיימות שתי שיטות עיקריות לביצוע הנהלת החשבונות של העסק: הנהלת חשבונות חד- צידית והנהלת חשבונות כפולה. הנה”ח חד- צידית מעניקה לבעל העסק מידע לגבי הרווחיות או ההפסדים של העסק, אך לא מעבר לכך. זאת מכיוון שבשיטה זו מתבצע רישום אך ורק של הכספים הנכנסים ויוצאים מחשבון העסק. הנהלת חשבונות כפולה לעומת זאת, בנוסף להכנסות וההוצאות של העסק נרשמים גם חובותיו העתידיים, יתרות החוב של לקוחותיו, נכסיו, תזרים המזומנים שלו ונתונים נוספים.

הקריטריונים השונים המכתיבים את אופן ניהול החשבונות לו מחויב העסק נגזרים מתקנות מס הכנסה, מסעיפי חוק העמותות וחוק החברות ומקורות נוספים. בין הקריטריונים הללו ניתן למנות את היקף הפעילות הפיננסית של העסק, כמות העובדים אותם הוא מעסיק ואחרים.

משרד רואי החשבון מאיר שקד ושות’ מעניק שירותי הנה”ח לעסקים רבים: שירותי הנהלת חשבונות בשיטה החד צידית- לעצמאים ולשותפויות וכן שירותי הנהלת חשבונות כפולה, לחברות ומלכ”רים אותן אנו מלווים כבר שנים רבות, אשר מעדיפים להישאר עם שירותינו המקצועיים, על אף גודלן ועמידותן הכלכלית. במסגרת שירות זה ניתן לקבל גם שירותי עריכת והכנת תלושי שכר לעובדי העסק.

שירותי הנהלת החשבונות שלנו כוללים בין היתר:

במסגרת השירות נפיק מאזן בוחן עבור פעילות העסק, אשר יאפשר לכם לבחון את הרווחים/ ההפסדים של העסק באותה תקופה, גם בהשוואה לתקופות קודמות וגם בהשוואה לפעילות הכלכלית בשנה כולה. כמו כן, כחלק מהשירות אנו מקפידים על קיומן של פגישות תקופתיות במסגרתן נעניק הסברים ונענה על שאלות העולות מן הדוחות והמאזנים המוגשים לכם, לצורך הפקת לקחים והתייעלות הפעילות הכלכלית בעסק.

משרדנו נותן מענה ארוך טווח למעוניינים בהעברת האחריות הכוללת של הנהלת החשבונות לארגון מקצועי, אשר נותן פיתרון איכותי, באופן שוטף וללא פיגורים ובעלויות סבירות ושוות לכל נפש או עסק.

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם!